Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan şirketimiz, kuruluş tarihinden itibaren Telekom altyapı alanına yönelik müşteriye özel ürünleri Telekom alanında 30 yılı aşkın deneyime sahip firma ortakları ve mühendis kadromuzla tasarlıyor ve üretiyor. Kuruluşumuzdan başlayarak değişen teknolojiler doğrultusunda müşterilerimiz tarafından talep edilen farklı altyapı ürünlerini bir adetten milyon adetlere kadar farklı sayılarda tasarlayıp üretiyoruz.

Zaman içinde Telekomünikasyon Elektronik soğutma ürünleri, standart ürünlerimiz olarak ürün portföyümüzde yerini alıyor ve bu ürünleri farklı model ve güçlerde üretmeye devam ediyoruz.

Yurtiçindeki bütün telekomünikasyon operatör ve ana telekomünikasyon ekipmanı sağlayıcılarının telekomünikasyon altyapı alanında ihtiyaç duyduğu ürünlerin  tasarımını, üretimini ve tedariğini yapıyoruz. Yurtdışındaki operatör ve hizmet sağlayıcılarına da 2012 yılından başlayarak çeşitli güçlerde Free cooling  sistemleri sağlamaya devam ediyoruz.

Biz Kimiz?

– 30 yılı aşan Telekom sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimlerimizi kullanarak sektörün ihtiyaç duyacağı ürünleri proje bazlı   standart ürün olarak tasarlayarak üretiyoruz,

– Doğa dostu free cooling ve diğer pasif soğutma çözümlerimizi geliştirerek ve pazarlarını büyüterek küresel ısınmayı önlemede   pozitif katkı sağlayan çözümler sağlıyoruz,

– Telekom sektöründeki lider kurumların ihtiyaç duyduğu Telekom altyapı ürünlerini zamanın ihtiyaçlarına göre tasarlıyor ve   üretiyor, elektronik soğutma ürünlerinde yenilikçi ve teknolojik ürünler sunan bir şirket olmak için çalışıyoruz.